logo

+420 739 220 845, +420 734 429 443,  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9:00-17:00, PÁ : 9:00-12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Joomla 3.4.8

Pro majitele webových stránek, kteří mají postavené webové stránky na systému Joomla 3 je tu nová aktualizace RS systému a to verze Joomla 3.4.8

Aktualizujte Váš systém a to nejen z hlediska funkčnosti a vylepšení, ale zvláště kvůli BEZPEČNOSTI!

Mít aktualizovaný hlavní systém webových stránek je prvotní věc jako ochrana před napadením vašich webových stránek VIRY!

Parametry aktualizace 3.4.8

Joomla! 3.4.8 je nyní k dispozici. Toto je chyba verze oprava pro 3.x série Joomla Tato verze opravuje některé chyby týkající se správy relací z Joomla 3.4.7. Projekt chápe, že mnoho našich uživatelů jsou nyní na Vánoční prázdniny je tak bychom chtěli zdůraznit, že tato zpráva obsahuje pouze opravy chyb a zároveň důrazně doporučujeme našim uživatelům aktualizovat, jakmile to bude prakticky možné, tato aktualizace může být ponecháno až po případných svátcích.

Joomla 3.4.8 řeší některé problémy nalezené v 3.4.7 verzi v pondělí do činění s relací prohlížeče. Všechny hlášené chyby z aktualizace 3.4.7 byly stanoveny v této verzi:

  • Uživatelé nebyli schopni upravit nebo vytvořit položky po aktualizaci 3.4.7
  • Závažná chyba o Connection-> stat () neexistující na externí připojení databáze
  • Poté, co uživatelé časový limit relace mohl ještě pohybovat backend, ale aniž by byl schopen vytvořit / upravit položky nebo použijte stránkování / filtry

Joomla 3.4.7

Joomla! 3.4.7 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní zpráva pro 3.x série Joomla, který se zabývá kritickou chybu zabezpečení a jednu chyby zabezpečení nízké úrovni. Důrazně doporučujeme aktualizovat své stránky okamžitě.

Tato tisková zpráva obsahuje pouze opravy zabezpečení; nebyly provedeny žádné další změny ve srovnání s Joomla 3.4.6 vydání.

Verze 3.4.7 je propuštěn řešit dvě oznámené chyby zabezpečení a zahrnuje bezpečnostní tvrdnutí MySQLi řidiče zabránit vstřikovacích objekt útokům.

 
 

Odběr akcí, novinek


Jak jsem si představoval

muž

Hezký den, 
prezentace vypadá přehledně, jednoduše. Zkrátka tak, jak jsem si ji představoval. 
 
Ještě chci připomenout zda tam dáte nějakou tu statistiku návštěvnosti. 
 
Moc děkuji za krásně navržené stránky a za včasně odvedenou práci dle slíbeného termínu. 
 
T.A.