logo

+420 739 220 845, +420 734 429 443,  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9:00-17:00, PÁ : 9:00-12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Joomla 3.4.8

Pro majitele webových stránek, kteří mají postavené webové stránky na systému Joomla 3 je tu nová aktualizace RS systému a to verze Joomla 3.4.8

Aktualizujte Váš systém a to nejen z hlediska funkčnosti a vylepšení, ale zvláště kvůli BEZPEČNOSTI!

Mít aktualizovaný hlavní systém webových stránek je prvotní věc jako ochrana před napadením vašich webových stránek VIRY!

Parametry aktualizace 3.4.8

Joomla! 3.4.8 je nyní k dispozici. Toto je chyba verze oprava pro 3.x série Joomla Tato verze opravuje některé chyby týkající se správy relací z Joomla 3.4.7. Projekt chápe, že mnoho našich uživatelů jsou nyní na Vánoční prázdniny je tak bychom chtěli zdůraznit, že tato zpráva obsahuje pouze opravy chyb a zároveň důrazně doporučujeme našim uživatelům aktualizovat, jakmile to bude prakticky možné, tato aktualizace může být ponecháno až po případných svátcích.

Joomla 3.4.8 řeší některé problémy nalezené v 3.4.7 verzi v pondělí do činění s relací prohlížeče. Všechny hlášené chyby z aktualizace 3.4.7 byly stanoveny v této verzi:

  • Uživatelé nebyli schopni upravit nebo vytvořit položky po aktualizaci 3.4.7
  • Závažná chyba o Connection-> stat () neexistující na externí připojení databáze
  • Poté, co uživatelé časový limit relace mohl ještě pohybovat backend, ale aniž by byl schopen vytvořit / upravit položky nebo použijte stránkování / filtry

Joomla 3.4.7

Joomla! 3.4.7 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní zpráva pro 3.x série Joomla, který se zabývá kritickou chybu zabezpečení a jednu chyby zabezpečení nízké úrovni. Důrazně doporučujeme aktualizovat své stránky okamžitě.

Tato tisková zpráva obsahuje pouze opravy zabezpečení; nebyly provedeny žádné další změny ve srovnání s Joomla 3.4.6 vydání.

Verze 3.4.7 je propuštěn řešit dvě oznámené chyby zabezpečení a zahrnuje bezpečnostní tvrdnutí MySQLi řidiče zabránit vstřikovacích objekt útokům.

 
 

Odběr akcí, novinek


Webové stránky – Poslední email

zenaDěkujeme za webové stránky, které jste nám vytvořili a děkujeme za čas a trpělivost s námi. Jsme učitelé, takže o to více jste to měli, těžší, holt jsme pedanti. Ale nyní ve finále jsem nadšen a vše je přesně tak, jak jsme chtěli, i když v mnoho směrech jsme uposlechli vás, odborníky a je to tak lepší. Dík a snad už nebudeme otravovat, toto je snad poslední email.

Hezký den
Jarmila Konečná