logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr
 
webové stránkyVáš web
dostaneme na první stranu vyhledávače
po vyhledání na správně zvolená klíčová slova.
 
 
Proč? ... nemáte web? Nevadí, uděláme Vám hoSEO WEB
 • Protože se vám tím zvýší návštěvnost vašeho webu až o 1000%!
 • Budete mít zvýšené a pozitivní zpětné reakce z webu!
 • Několikanásobně se zvýší zájem o vaše služby, produkty!
 • Váš web bude před veškerou vaší konkurencí, které tak vezmete návštěvníky, zákazníky!
 • Budete i před mamutími - monopolními společnostmi
 • Buďte na internetu lepší než všechna vaše konkurence!

 

GARANCE PŘEDNÍCH POZIC

Neplatíte nic,

dokud neuvidíte výsledky!
 
Dokud Váš web nebude na první straně vyhledávače na zvolené klíčové slovo!

A nedostaneme-li Váš web na první stranu po vyhledání do 6 měsíců
Máte od nás

SEO ZDARMA

 

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč Váš web, ač byl třeba drahý a vypadá pěkně má malou návštěvnost a s tím souvisí nulový zájem,  malý odběr zboží, služeb apod.?  Prostě je mrtvý. Čím to je?

Důvodem je většinou to, že váš web nemá SEO a  před vámi po vyhledání ve vyhledávači je  veškerá konkurence.  Jsou před vámi, mají totiž SEO SERVIS, SEO optimalizované webové stránky a tak odklání a berou všechny hledající návštěvníky - zákazníky k sobě. Když vy něco hledáte na internetu, zajímají vás 4., 5. či až 100. strana vyhledávače po vyhledání? NE! Dle statistik hledající člověk vybere z 1., 2., či i výjimečně i 3. strany. Dál ho to nezajímá. Děláte to taky tak?  A když Váš web nejde na síti najít, tak se nedivte, že nemáte návštěvnost!

SEO SERVIS

je lepší než placená reklama. Lidé v ČR jsou již znechuceni přereklamováním a na reklamy neklikají, přehlížejí je a dalo by se říct, že reklama firmu i poškozuje. SEO SERVIS je v poměru cena - výkon nejlevnější způsob dosáhnutí předních pozic. Je v tom jistá zručnost, zkušenost a šikovnost a lze snadno předhonit konkurenci. Můžete být  i před velkými korporacemi a  firmami, jež si myslí, že SEO nepotřebují, že jejich adresu každý zná nazpaměť! Buďte před nimi!!!

 

SEO SERVIS FUNKČNOST:

seo servis

1. SEO SERVIS  Vás dostane na  nejpoužívanějším a nejoblíbenějším internetovém vyhledávači v České republice "SEZNAM.CZ ," (53,91%, statistika z roku 2009), na přední pozice (1. strana) po vyhledání na zvolené klíčové slovo.

2. SEO SERVIS Analyzuje dle přesných statistik a  vybírá nejvyhledávanější klíčová slova pro oblast vašeho webu: Správný výběr klíčového slova je velmi důležitý. Klíčové slovo je to, které nejvíce lidí vypisuje do vyhledávače, když hledají to, co prezentujete a nabízíte.

seo servis

 

3. SEO SERVIS  Vás dostane na přední pozici (první stranu) vyhledávače na dané klíčové slovo. Viz obrázek č. 1. Náš web na první straně, první pozici na klíčové slovo "SEO PRAHA."

4. SEO SERVIS vám zaručí dlouhodobé udržení pozice před vaší konkurencí.

5. SEO SERVIS to vše nabízí s garancí!.

SEO SERVIS GARANCE

PŘEDNÍ POZICE, PLATÍTE AŽ PO VIZUÁLNÍM VÝSLEDKU!

 

Ano! Zaplatíte až po dosažení výsledku, čili až váš web na zvolené klíčové slovo bude na první straně vyhledávače!

Nedokážeme-li to do 6 měsíců (dle klíčového slova a jeho náročnosti), máte od nás dosavadní služby ZCELA ZDARMA!

 

SEO ZDARMA

 
SEO SERVIS CENA

Cenu za přední pozici ve vyhledávači po vyhledání na dané klíčové slovo není lehké určit. Je zde mnoho parametrů, které cenu ovlivňují a rámec služeb, které bude zapotřebí udělat.

 • oprava webu
 • konkurence klíčového slova
 • špatný hosting (výpadkový). Nutnost změnit hosting.
 • Web je penalizován za plagiáty textů (nové texty)
 • Apod.

 

SEO Napsali nám...

30/12/2015, 16:10
Díky za SEO! Od doby, kdyste mě (tedy můj web) dostali na první stranu vyhledávače na domluvené klíčové slovo, rozhodně došlo k nárůstu poptávky o...
30/12/2015, 16:09
Nevím jak, ale dostali jste náš web na první stranu vyhledávače Seznam.cz - A to jsme zkusili vaší firmu až jako třetí. Dvě předchozí SEO firmy to...
30/12/2015, 16:09
Směju se všem firmám, které nabízejí SEO za částky vyšší než 20, 30 tisíc! Směju se všem, kteří platí nehorázné částky za udržení pozic ve vyhledávačích!...

seo


Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec