logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

joomla 3

 

Joomla! Projekt a výroba vedení týmu jsou s potěšením oznamuje vydání Joomla! 3.5 jako poslední v 3.x série. Představujeme 34 nových funkcí, včetně podpory pro nově vydané verze PHP 7 skriptovacího jazyka, což výrazně zvyšuje rychlost webových stránek.
Tato verze Joomla! Podporuje nejnovější vydání PHP, nejpopulárnější programovací jazyk pro vývoj webových aplikací. PHP 7 byl nedávno oznámil s významným zlepšením výkonnosti a je nyní k dispozici pro použití širokou veřejností. S Joomla! 3.5 uživatelé mohou nyní využívat výhod tohoto zlepšení výkonu.
Joomla je nová aktualizace e-mailu oznámení plugin pravidelně kontroluje dispozici Joomla! aktualizace a opravy chyb, pak správcům e-maily, aby je informovaly. 3.5 Nová kolekce statistika plug-in shromažďuje systémové prostředí při používání.


Kromě výše uvedené funkce, další rysy vydání 3.5 zahrnují:

  • Stažení systému a informace o životním prostředí: dává uživatelům možnost stáhnout systém / informací o prostředí pro účely podpory.
  • Možnost přidat soubor uživatelského CSS prahvězdou: v současné době je možné při použití šablony protostar použít soubor custom.css. Tato aktualizace přidává kontrolu, zda soubor existuje a user.css načte soubor umožňující přizpůsobení uživatele.
  • Přidán webu a správce spojení na modulu uživateli: přidává se přepne na mod_status modulu pro zobrazení / skrytí odkazy na front-end a back-end webu.
  • Článek se počítá: a sadu aktualizací, která umožňuje vizuální prezentaci publikovaných, nezveřejněných a demoluje předmětů v Category Manager pro články, bannery, kontakty a novinek.
  • Náhodná kategorie blog a seznam pořadí: Tato aktualizace odpovídá společný požadavek uživateli přidat náhodný možnost objednávání pro články v kategorii blog a seznamem kategorií pohledu.
  • Editor Tlačítka na liště: Ty již nebudou muset posunout dolů na stránce najít "Readmore" nebo "vložit obraz" tlačítka. prodlužovací redaktor tlačítka, která slouží k umístit pod textovém poli lze nyní nalézt v nástrojové liště, kam patří.
  • Snadno vložit Moduly v článcích: umožňuje uživatelům snadno přidat modul do výrobku s tlačítkem přímo na panelu nástrojů editoru. Uživatelé nemusí se učit žádnou syntaxi nebo si pamatovat podrobnosti modulu jako uživatelské rozhraní to udělá za ně.
  • Drag & drop snímky: Přidání obrázku je nyní stejně snadné jako přetažením z počítače přímo do obsahu. To funguje kdekoliv, že používáte výchozí TinyMCE WYSIWYG editor.

zdroj: joomla.org

 

Jak jsem si představoval

muž

Hezký den, 
prezentace vypadá přehledně, jednoduše. Zkrátka tak, jak jsem si ji představoval. 
 
Ještě chci připomenout zda tam dáte nějakou tu statistiku návštěvnosti. 
 
Moc děkuji za krásně navržené stránky a za včasně odvedenou práci dle slíbeného termínu. 
 
T.A.