logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

joomla 3

 

Joomla! Projekt a výroba vedení týmu jsou s potěšením oznamuje vydání Joomla! 3.5 jako poslední v 3.x série. Představujeme 34 nových funkcí, včetně podpory pro nově vydané verze PHP 7 skriptovacího jazyka, což výrazně zvyšuje rychlost webových stránek.
Tato verze Joomla! Podporuje nejnovější vydání PHP, nejpopulárnější programovací jazyk pro vývoj webových aplikací. PHP 7 byl nedávno oznámil s významným zlepšením výkonnosti a je nyní k dispozici pro použití širokou veřejností. S Joomla! 3.5 uživatelé mohou nyní využívat výhod tohoto zlepšení výkonu.
Joomla je nová aktualizace e-mailu oznámení plugin pravidelně kontroluje dispozici Joomla! aktualizace a opravy chyb, pak správcům e-maily, aby je informovaly. 3.5 Nová kolekce statistika plug-in shromažďuje systémové prostředí při používání.


Kromě výše uvedené funkce, další rysy vydání 3.5 zahrnují:

  • Stažení systému a informace o životním prostředí: dává uživatelům možnost stáhnout systém / informací o prostředí pro účely podpory.
  • Možnost přidat soubor uživatelského CSS prahvězdou: v současné době je možné při použití šablony protostar použít soubor custom.css. Tato aktualizace přidává kontrolu, zda soubor existuje a user.css načte soubor umožňující přizpůsobení uživatele.
  • Přidán webu a správce spojení na modulu uživateli: přidává se přepne na mod_status modulu pro zobrazení / skrytí odkazy na front-end a back-end webu.
  • Článek se počítá: a sadu aktualizací, která umožňuje vizuální prezentaci publikovaných, nezveřejněných a demoluje předmětů v Category Manager pro články, bannery, kontakty a novinek.
  • Náhodná kategorie blog a seznam pořadí: Tato aktualizace odpovídá společný požadavek uživateli přidat náhodný možnost objednávání pro články v kategorii blog a seznamem kategorií pohledu.
  • Editor Tlačítka na liště: Ty již nebudou muset posunout dolů na stránce najít "Readmore" nebo "vložit obraz" tlačítka. prodlužovací redaktor tlačítka, která slouží k umístit pod textovém poli lze nyní nalézt v nástrojové liště, kam patří.
  • Snadno vložit Moduly v článcích: umožňuje uživatelům snadno přidat modul do výrobku s tlačítkem přímo na panelu nástrojů editoru. Uživatelé nemusí se učit žádnou syntaxi nebo si pamatovat podrobnosti modulu jako uživatelské rozhraní to udělá za ně.
  • Drag & drop snímky: Přidání obrázku je nyní stejně snadné jako přetažením z počítače přímo do obsahu. To funguje kdekoliv, že používáte výchozí TinyMCE WYSIWYG editor.

zdroj: joomla.org

 

Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec