logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Joomla! Projekt s hrdostí oznamuje vydání Joomly! 3.8 , nejnovější v Joomla! 3 série. Toto nové vydání obsahuje více než 300 vylepšení populárního CMS s dvěma hlavními hlavními funkcemi zaměřenými na vývojáře: nový směrovací systém a začátek vrstvy kompatibility dopředu s Joomla! 4.0. Navíc byly vyřešeny dva problémy zabezpečení.
A teď je velká otázka, co je nového v Joomla! 3.8?

Zde jsou některé nové funkce ...

  •     Nový směrovací systém - Nový směrovací systém poskytuje uživatelům větší kontrolu nad strukturou adres URL, včetně často požadované schopnosti odstranit ID z adres URL
  • Joomla! 4 Vrstva kompatibility - vývoj Joomly! 4 provedlo některé změny v tom, jak je kód jádra strukturován migračními třídami pro použití jmenných prostorů PHP. Joomla! 3.8 obsahuje mapovací vrstvu, která vývojářům umožňuje používat starší názvy tříd, zatímco je schopna využít nové struktury názvu třídy.
  • Vylepšená instalace vzorových dat - Nyní je možné po dokončení procesu instalace instalovat vzorová data v backendu vašeho webu, dovolit uživatelům vytvářet vlastní generické datové sady nebo vývojáři rozšíření, které vám umožní snadnou instalaci ukázkových dat pro jejich rozšíření
  • Podpora šifrování sodíku - PHP 7.2 zavádí nové rozšíření sodíku pro zpracování šifrovaných dat prostřednictvím polyfill této knihovny Joomla! 3.8 dělá tento nový API k dispozici všem našim uživatelům ještě před upgrade na PHP 7.2

Jsou vaše stránky připraveny pro Joomlu! 3.8?

Joomla! 3.8 je aktualizací jedním klepnutím stejně jako předchozí verze 3.x.
Před upgradem je důležité aktualizovat všechna rozšíření třetích stran a rovněž provést a otestovat úplnou zálohu vašeho webu.
To je také skvělý čas pro spojení s vaší hostingovou společností a zkontrolujte vaše PHP a databázové verze. Doporučujeme aktualizaci na PHP 7 nebo 7.1, protože přinese značnou rychlost zvýšení vašich stránek. Další požadavky na systém lze nalézt na stránce technických požadavků .
Stejně jako u nových funkcí, které mají vliv na strukturu vašich webových stránek, důrazně doporučujeme, abyste důkladně otestovali staging prostředí a předtím, než povolíte moderní směrovač na vašich stávajících místech.


Problémy se zabezpečením

    Core - zpřístupnění informací v LDAP autentizačním pluginu (ovlivňující Joomla 1.5.0 - 3.7.5) V
    Core - zveřejnění informací v com_content Archivované články Model (ovlivňující Joomla 3.7.0 - 3.7.5)

 

Jak jsem si představoval

muž

Hezký den, 
prezentace vypadá přehledně, jednoduše. Zkrátka tak, jak jsem si ji představoval. 
 
Ještě chci připomenout zda tam dáte nějakou tu statistiku návštěvnosti. 
 
Moc děkuji za krásně navržené stránky a za včasně odvedenou práci dle slíbeného termínu. 
 
T.A.