chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

SEO Ceník

Cena za SEO, čili tedy i SEO CENÍK za přední strany vyhledávače na různá klíčová slova se dájí dopředu jen těžko stanovit, protože:
 
Každý web:
  • je zcela jiný
  • je v jiném SEO stavu
  • je jinak rozsáhlý
  • je jinak zaměřený
  • je v jiném odvětví 
  • je s jinou konkurencí

Cena za SEO se obvykle dojedná dle domluvy až po komplexní analýze webu, kterou se vždy začne.

 1)

SEO Analýza webu

Cena za komplexní hloubkovou analýzu webu. Zašleme v PDF, kde bude vše popsané, jak web vypadá, v jakem je stavu, co vše bude potřeba udělat, jaká jsou nejlepší klíčová slova apod.
 
500,- Kč
jednorázově
 
 2)

SEO Úprava webu

Jednorázová cena za upravení webových stránek, tzv. za SEO, kdy se web po konzultaci nastaví a upraví na zvolená klíčová slova.
 
Dle domluvy
jednorázově
 3)
GARANCE PŘEDNÍ POZICE
Po SEO analýze a úpravě webu se začne pracovat na předních pozicích. Web začneme skrze SEO nástroje "masírovat," aby co nejdříve vyjel na zvolené klíčové slovo na první straně vyhledávače po vyhledání. Až bude web po vyhledání na zvolené klíčové slovo, či klíčová slova, na domluveném vyhledávači - na první straně, zaplatíte domluvenou částku.
 
Dle domluvy
/
až po vásledku!
Jednorázově
 4)
SEO udržení pozice
Dosažené pozice po vyhledání je zapotřebí udržovat. Udržovací poplatek měsíčně je dle náročnosti domluven a platí se měsíčně.
Dle domluvy
/
měsíčně

 

SEO CENÍK - PŘÍKLAD

Pan T. má zájem o to, aby jeho web www.shop.cz byl vyhledatelný ve vyhledávači Seznam.cz na klíčové slovo: „pračka.“

  1. Uděláme panu T. komplexní hloubkovou analýzu webu www.shop.cz
  2. Po konzultaci panu T. webové stránky www.shop.cz upravíme a optimalizujeme na klíčové slovo „pračka“
  3. Následně budeme web skrze SEO externí nástroje „masírovat.“ Dle smlouvy, až bude web www.shop.cz, vyhledatelný na klíčové slovo „pračka“ na první straně vyhledávače po vyhledání, zaplatí pan T. určenou částku na které jsme se domluvili.
  4. WEB www.shop.cz po vypsání klíčového slova „pračka“ do internetového vyhledávače Seznam.cz, vyjíždí na první straně! Panu T. pošleme fakturu k zaplacení a domluvíme se na měsíčním poplatku, za udržení této pozice, aby byl stále po vyhledání na první straně vyhledávače!

radost

SEO Napsali nám...

30/12/2015, 16:10
Díky za SEO! Od doby, kdyste mě (tedy můj web) dostali na první stranu vyhledávače na domluvené klíčové slovo, rozhodně došlo k nárůstu poptávky o...
30/12/2015, 16:09
Nevím jak, ale dostali jste náš web na první stranu vyhledávače Seznam.cz - A to jsme zkusili vaší firmu až jako třetí. Dvě předchozí SEO firmy to...
30/12/2015, 16:09
Směju se všem firmám, které nabízejí SEO za částky vyšší než 20, 30 tisíc! Směju se všem, kteří platí nehorázné částky za udržení pozic ve vyhledávačích!...

seo

Odběr akcí, novinek


Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec