chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

S-Rank

  • tlačítkoS-RANK je veličina, která vyjadřuje hodnotu - důležitost – popularitu webové stránky na českém webu.
  • Je to metoda měření, jež vznikla ve společnosti Seznam.cz.
  • Je to obdoba PAGE-RANK od Googlu.
  • S-RANK má hodnoty 0 až 10, přičemž 0 znamená skoro žádnou indexaci stránek.
  • S-RANK stránky je jeden z hlavních kritérií pro lepší pozice po vyhledání vyhledávače Seznam.cz (podobně jako page-rank na google.cz)
  • Hodnoty S-RANK znamenají vyšší cenu stránek, a určují ceny na ní umístěných odkazů!
 
Silný zpětný odkaz = odkaz z webu s vysokým S-RANK
Nabízíme reklamu, inzerci, zpětné odkazy
na webových stránkách s vysokým S-RANKEM. Viz seznam:
 
S-Rank URL webu Cena / měsíc*
S-Rank 4 http://www.absolutus.cz/ 4.000,- Kč
S-Rank 4
http://www.4sims.cz/ 4.000,- Kč
S-Rank 3 http://www.byble.cz/ 3.000,- Kč
S-Rank 3 http://www.seo-pro.cz/ 3.000,- Kč
S-Rank 3 http://www.stepulka.cz/ 3.000,- Kč

 * Cena je za měsíc (30 dní) za zpětný odkaz s krátkým textem (do 100 znaků za odkazem) na webu, u kterého nesmí spadnout po dobu reklamy S-RANK. Spadne-li, je cena počítána dle nižšího S-RANKU, který tam bude dosažen.

Příklad zpětného odkazu: " S-RANK je super věc. "

S-RANK - Další informace:

S- RANK řídí tajný algoritmus, pro který je mimo jiné důležité, jaké odkazy na danou stránku míří a jaké odkazy ze stránky vedou ven. Na internetu existuje několik teorií, jak S-RANK zvednout apod., ale zda jsou správné, či naopak mohou uškodit, o tom můžeme jen spekulovat.

 

S-RANK A VLIV NA ŘAZENÍ PO VYHLEDÁNÍ

S-RANK NA VÝSLEDKY ŘAZENÍ PO VYHLEDÁNÍ nemají výlučný vliv, poněvadž některé webové stránky s nižším S-RANKEM jsou na lepších pozicích, než ty s vyšším S-RANKEM. Výsledky ve vyhledání a jejich řazení záleží na více kritériích než jenom na S-RANK u webové stránky. Každopádně S-RANK patří mezi ty silné vlivy!

S-RANK má velkou sílu a když máte na webových stránkách s velkým S-RANKEM odkaz na vaše stránky, mělo by jim to přinést vyšší S-RANK a vylepšit značně pozice!

S-RANK – JAK HO ZVÝŠIT?

Jak píšou oficiálně na Seznamu, S-RANK se počítá automaticky a jeho zvýšení dle nich, není snadné dosáhnout. Ale to ví každý, že? Snažte se, aby na vaše webové stránky vedly odkazy z jiných stránek a sami vkládejte odkazy na tematicky související stránky na jiných webech. A čekejte… Za týden to nebude!

SEO Napsali nám...

30/12/2015, 16:10
Díky za SEO! Od doby, kdyste mě (tedy můj web) dostali na první stranu vyhledávače na domluvené klíčové slovo, rozhodně došlo k nárůstu poptávky o...
30/12/2015, 16:09
Nevím jak, ale dostali jste náš web na první stranu vyhledávače Seznam.cz - A to jsme zkusili vaší firmu až jako třetí. Dvě předchozí SEO firmy to...
30/12/2015, 16:09
Směju se všem firmám, které nabízejí SEO za částky vyšší než 20, 30 tisíc! Směju se všem, kteří platí nehorázné částky za udržení pozic ve vyhledávačích!...

seo

Odběr akcí, novinek


Webové stránky – tvorba webových stránek

mužDíky za profesionální jednání, za profesionální tvorbu webových stránek, ochotu vstřícnost, snahu pomoct, vyhovět atd. Byl jsem s vámi spokojený, nadmíru spokojený a touto cestou jsem ještě jednou chtěl poděkovat, čili nyní: „děkuji moc a přeji mnoho zdaru“

Ing. Jan Troška