logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

ZA SEO SERVIS ZAPLATÍTE AŽ PO DOSAŽENÍ VÝSLEDKU

 

Ano, za SEO SERVIS zaplatíte až po dosažení výsledku a nejlepší na tom je, že když do domluvené doby Váš web nedostaneme na přední stranu vyhledávače na zvolené klíčové slovo, máte od nás dosavadní úsilí a komplet SEO SERVIS zcela ZDARMA! Pro lepší pochopení Vám to ukážeme na příkladu.

PŘÍKLAD JAK SEO SERVIS FUNGUJE


Pan Klaus je básník a pro své básně, které chtěl prezentovat, si nechal od jisté společnosti udělat web za 20.000,- Kč. Ale i po půl roce měl stále nízkou, skoro nulovou návštěvnost a skoro žádnou odezvu. Proto se rozhodl vyhledat nějakou společnost, která by mu z Webu a návštěvností pomohla. Našel nás a zaujal ho náš SEO SERVIS.
Žádost pana Klause byla prostá. Chtěl zvýšit návštěvnost, odezvu a efekt webu. Chtěl být po vyhledání ve vyhledávači nalezitelný, nejlépe na předních pozicích a to na klíčová slova „Sbírka básní" a třeba „Sbírka zamilovaných básní.“

S panem Klausem jsme provedli v rámci služby „SEO SERVIS“ tyto kroky:


seo servis

KROK 1: SEO SERVIS ANALÝZA ZDARMA


Web pana Klause jsme podrobili kompletní SEO analýze, kterou provádíme zcela zdarma. Zjistili jsme, že jeho web má mnoho chyb, chybí důležité soubory apod. SEO SERVIS zhodnotil tento web na 62% účinnosti SEO. A to za něj zaplatil 20.000,- Kč. Když jsme panu Klausovi řekli, že podobný web děláme od 6.000,- Kč, dlouho bylo ve sluchátku mobilu ticho.

seo servis

 

KROK 2: ANALÝZA KLÍČOVÉHO SLOVA


V rámci SEO ANALÝZY ZDARMA jsme panu Klausovi pro jeho web nedoporučili klíčová slova „sbírka básní.“ Odůvodnění:  Podle tohoto klíčové slovo dle statistik nikdo básně jeho druhu nehledá. Klíčové slovo „sbírka básní,“ je dle hledanosti menší jako 100. Doporučili jsme mu klíčové slovo „Básně“ to má maximální denní hledanost uživatelů vyhledávače 7020! Pan Klaus souhlasil.

seo servis

 

KROK 3. GARANCE SEO SERVIS


S panem Klausem jsme se domluvili, že zaplatí až po vizuálním výsledku, čili až bude jeho web vyhledatelný na klíčové slovo „Básně a zamilované básně“ na přední straně vyhledávače Seznam.cz.
Jelikož klíčové slovo „Básně,“ má denní maximální hledanost až 7000, cena byla poněkud vyšší, jelikož se jedná o velmi konkurenční klíčové slovo.

seo servis SEO SERVIS ROZPOČET A KONEČNÁ CENA

ZDARMA .……………..….. SEO SERVIS ANALÝZA WEBU
2.000,- Kč ……………….. SEO SERVIS OPRAVA WEBU
3.000,- Kč ……………….. SEO SERVIS  „básně“
1.000,- Kč ……………….. SEO SERVIS „zamilované básně“
   500,- Kč ……………….. SEO SERVIS udržování pozice měsíčně!

 

CELKEM: 6500,- Kč za dosažení přední pozice pro 2 klíčová slova do 3 měsíců.
Pan Klaus však dosud nezaplatil nic, to až když se nám povede dosáhnout předních pozic dle dohody.
Nepovede-li se nám to, konkurence to nedovolí, bude mít dosavadní služby pan Klaus zcela ZDARMA.

 

seo servis

KROK 4 OPRAVA SEO SERVIS


Web pana Klause jsme opravili, zefektivnili a optimalizovali na klíčová slova „Básně, zamilované básně!“  Jak to dopadlo se můžete přesvědčit sami.

 

 

SEO SERVIS VÝSLEDKY:

Web: www.nazeny.cz
Zaměření:  Sbírka básní, básně, zamilované básně
Web optimalizovaný na klíčová slova „Básně a zamilované Básně“

Jak dopadl SEO SERVIS viz link: SEO SERVIS

 

seo servis 

SEO Napsali nám...

30/12/2015, 16:10
Díky za SEO! Od doby, kdyste mě (tedy můj web) dostali na první stranu vyhledávače na domluvené klíčové slovo, rozhodně došlo k nárůstu poptávky o...
30/12/2015, 16:09
Nevím jak, ale dostali jste náš web na první stranu vyhledávače Seznam.cz - A to jsme zkusili vaší firmu až jako třetí. Dvě předchozí SEO firmy to...
30/12/2015, 16:09
Směju se všem firmám, které nabízejí SEO za částky vyšší než 20, 30 tisíc! Směju se všem, kteří platí nehorázné částky za udržení pozic ve vyhledávačích!...

seo


Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec