logo

739 220 845  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9 - 17:00, PÁ : 9 - 12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

1)   Chci webové stránky

Uzrála-li ve vás dostatečně chuť a myšlenka mít, vlastnit webové stránky, jež budou prezentovat Vás, to co umíte, kdo jste, co nabízíte, atd., napište email, či zavolejte a řekněte nám vaší představu.  Nestyďte se,  pro nás nic není problém - Máme za sebou více jak 10 let praxe a více jak 600 zhotovených webů. Tvorba webových stránek je dnes na takové úrovni, že s klidem můžeme říct: „jde všechno!“  Kromě vůně webu, ta zatím nejde.

2)    Hosting

Tvorba webových stránek je jako stavba domu.  Dům potřebuje pozemek, na kterém bude stát. Webová stránka prostor, kde budou nahraná data a na kterém web non-stop poběží.   Hosting je externí a na rozdíl od webu, za který se zaplatí, pakliže s ním budete spokojeni, jednorázově po dokončení, se za hosting platí 1x ročně. Stejně jako vlastníte-li chatu, chalupu, dům, za který také 1x ročně platíte daň.  Cena za hosting je odvozena od množství dat a služeb. Za 650,-Kč na rok za hosting s emailovými adresami s koncovkou domény.

3)    Individuální přístup.

Vaší představu, myšlenku v rámci „Tvorba webových stránek,“nám můžete:

a)    Říci po telefonu.
b)    Napsat emailem.
c)    Sdělit u kávy ve vaší oblíbené restauraci.
d)    Říci osobně - přijedeme k vám do firmy.
e)    Navrhněte způsob, který vám vyhovuje.

Naše levné ceny nejsou odvozeny od kvality služeb, ale levní jsme proto, že nemáme zbytečnou kancelář. Jsme tým kreativních lidí a každý z nás pracuje tak, jak mu to nejlépe vyhovuje. S laptopem u rybníka, doma u PC. Na co se stresovat a platit drahý pronájem za kancelářskou budovu, kde bychom byli namačkáni jeden vedle druhého?  Předávání myšlenek a vzájemná komunikace funguje stejně dobře po síti s webkamerou a sluchátky a společně se scházíme pouze na školení, či při společné zábavě. Tvorba webových stránek u nás, vás díky tomu vyjde o mnoho levněji, než u konkurence.

4)    Záloha

Před započetím práce, před nákupem prostoru a domény vybíráme zálohu cca 30% z celkové sumy.  Je to z důvodu potvrzení vašeho zájmu o web. Už několikrát se nám stalo, že ač byl web hotový a  klient spokojený, nakonec web nechtěl - že se změnily okolnosti, či si to rozmyslel.  Tvorba webových stránek a daný web je pak pouze ke smazání.  Záloha je nevratná, ale budete-li s webem nespokojeni, či si to rozmyslíte a nakonec web z jakéhokoliv důvodu nepřevezmete, neplatíte nic navíc. 99% našich klientů, ale vždy bylo spokojeno. Obraťte se na ně, viz. sekce web reference a poptejte se na nás.

5)    Tvorba webových stránek - postup

Dle vašich požadavků a dodaného materiálu zhotovíme web do 14 dnů až 3 týdnů. Je-li web náročnější, trvá to déle.
Postup práce viz níže:
 
a)    Až bude web hotový, přepošleme vám přístup k zavřenému webu na síti. Jméno a heslo.  Vy se tak okamžitě můžete, třeba u vás doma podívat jak váš web vypadá.
Web je plně funkční, jen je uzavřený pro veřejnost.
b)    Skrze body AD1, AD2, AD3 nám zavoláte, či napíšete emailem připomínky a ty řešíme tak dlouho, dokud nebudou z vaší strany změny odsouhlaseny a vy nebudete s webem plně spokojeni. Změnit a obměnit se dá vše. Vaše spolupráce na tvorbě webových stránek tímto  skončí.
c)    Zašleme vám jenoduchý manuál k ovládání webu, možností je i zaškolení a proškolení celé firmy.
d)    Po zaplacení faktury, zbylé částky za web, web otevřeme veřejnosti.

6)    Záruka.
Nastanou-li jakékoliv komplikace s webem, jsme připraveni je opravit, vyřešit. NON-STOP po emailu nebo telefonu v uvedených hodinách.  Na web je samozřejmě záruka. Budou-li komplikace na vaší straně, je služba zpoplatněna.

7)    Tvorba webových stránek poradenství

Po  celou doby tvorby webových stránek se vám pokusíme, budete-li naslouchat a chtít, poradit, jak dle našich zkušeností je to, či ono nejlepší udělat a vyřešit. Jaká je pro vás dobrá doména? Jak optimalizovat stránky? Co je pro web vašeho zaměření dobré udělat a dělat? RSS kanál, xml feed, odběr novinek atd. To vše proto, aby váš web byl úspěšný, dobře vyhledatelný atd.

Úspěch vašeho webu je náš cíl. I my z toho pak máme radost.

 

WEB Napsali nám...

27/04/2016, 07:36
Hezký den,  prezentace vypadá přehledně, jednoduše. Zkrátka tak, jak jsem si ji představoval.    Ještě chci připomenout zda tam dáte...
08/03/2016, 07:53
Dobrý večer, píši trochu se zpožděním, ale mám pořád napilno. Prohlédli jsme si „demo-stránky“, kdy Petr měl velkou obavu (po předchozích špatných...
20/05/2015, 08:10
Dobrý den, zašedlé byly fotky při velkém náhledu, ale už přesně nevím kde. Teď je to v pořádku ,mohla se vyskytnou chyba. Logo je dobré, jen bych dal...

web

Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec