chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Jak otevřít - zavřít web?

Po celou dobu, kdy stavíme na síti - internetu vaše webové stránky, tak jsou webové stránky  zavřené. Je to logické. Dokud webové stránky nejsou hotové, dokonalé, připravené, veřejnost  se k nim nedostane. Webové stránky, po vyklepání do url  panelu vypadají takto:

login


Nahoře je věta: „Tyto stránky jsou právě v údržbě. Zkuste se připojit za chvíli. Děkujeme.
Tento text lze libovolně měnit a vložit dle libosti váš text, třeba i s přesným termínem, kdy k otevření webových stránek dojde.

 
Výše na obrázku u zavřených webových stránek jsou dvě kolonky, nad nimiž je popis: uživatelské jméno a heslo. Znáte-li tyto údaje, dostanete se na webové stránky. Většinou tyto údaje v rámci služby tvorba webových stránek: uživatelské jméno a heslo zasíláme k připomínkování, když je webová stránka hotová. Klient se tak na web dostane a uvidí ho a může zaslat připomínky, aniž by se webová stránka otevřela veřejnosti.


I vzhled tohoto přihlášení se dá změnit a editovat dle vašich představ. Nahoru se může dát například logo a dolu třeba nějaká fotka.  Editace tohoto přihlášení, šablony přihlášení, je však práce navíc.

Jak ZAVŘÍT – OTEVŘÍT WEB?


Jednoduše. Zavřít, nebo naopak  otevřít web a to kdykoliv se dá přes administrační rozhraní webu. Není-li tomu jinak, za doménu napíšete /administrator. U tohoto webu je to:  

www.demo.absolutus.cz/administrator


Po vypsání této adresy vám naskočí podobná stránka, která vás vyzve k napsání uživatelského jména a hesla. Po vyplnění těchto údajů se dostanete do administrativního rozhraní webu BACK-END. Nyní záleží, zdali máte tvůrcem webu oprávnění, měnit tato důležitá data. My většinou dáváme plná oprávnění v administraci pro uživatele.

administrace


V administraci kliknete nahoře v menu administrace na „STRÁNKY“ a vyberte záložku  GLOBÁLNÍ NASTAVENÍ.

A jste tam, kde můžete zvolit: stránky odpojeny: Ano – NE.

administrace

Odběr akcí, novinek


Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec