logo

+420 739 220 845, +420 734 429 443,  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9:00-17:00, PÁ : 9:00-12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Jak otevřít - zavřít web?

Po celou dobu, kdy stavíme na síti - internetu vaše webové stránky, tak jsou webové stránky  zavřené. Je to logické. Dokud webové stránky nejsou hotové, dokonalé, připravené, veřejnost  se k nim nedostane. Webové stránky, po vyklepání do url  panelu vypadají takto:

login


Nahoře je věta: „Tyto stránky jsou právě v údržbě. Zkuste se připojit za chvíli. Děkujeme.
Tento text lze libovolně měnit a vložit dle libosti váš text, třeba i s přesným termínem, kdy k otevření webových stránek dojde.

 
Výše na obrázku u zavřených webových stránek jsou dvě kolonky, nad nimiž je popis: uživatelské jméno a heslo. Znáte-li tyto údaje, dostanete se na webové stránky. Většinou tyto údaje v rámci služby tvorba webových stránek: uživatelské jméno a heslo zasíláme k připomínkování, když je webová stránka hotová. Klient se tak na web dostane a uvidí ho a může zaslat připomínky, aniž by se webová stránka otevřela veřejnosti.


I vzhled tohoto přihlášení se dá změnit a editovat dle vašich představ. Nahoru se může dát například logo a dolu třeba nějaká fotka.  Editace tohoto přihlášení, šablony přihlášení, je však práce navíc.

Jak ZAVŘÍT – OTEVŘÍT WEB?


Jednoduše. Zavřít, nebo naopak  otevřít web a to kdykoliv se dá přes administrační rozhraní webu. Není-li tomu jinak, za doménu napíšete /administrator. U tohoto webu je to:  

www.demo.absolutus.cz/administrator


Po vypsání této adresy vám naskočí podobná stránka, která vás vyzve k napsání uživatelského jména a hesla. Po vyplnění těchto údajů se dostanete do administrativního rozhraní webu BACK-END. Nyní záleží, zdali máte tvůrcem webu oprávnění, měnit tato důležitá data. My většinou dáváme plná oprávnění v administraci pro uživatele.

administrace


V administraci kliknete nahoře v menu administrace na „STRÁNKY“ a vyberte záložku  GLOBÁLNÍ NASTAVENÍ.

A jste tam, kde můžete zvolit: stránky odpojeny: Ano – NE.

administrace

Odběr akcí, novinek


Re: webová prezentace

zenaDobrý večer,

píši trochu se zpožděním, ale mám pořád napilno. Prohlédli jsme si „demo-stránky“, kdy Petr měl velkou obavu (po předchozích špatných zkušenostech) je vůbec otevřít…

Tak moc se bál případného dalšího zklamání…Nebudu Vás napínat… „zklamání se nekonalo“ Naopak Vaše stránky jsou tím nejlepším, co nás mohlo potkat!!! Bez přehánění Vám Petr i já posíláme ten největší kompliment!!! Opravdu super!!! Děkujeme.

Stránky jsou de-facto z 90-95 % hotové a můžeme se pustit tak do „kosmetických“ úprav.... 

L.F.