chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Přihlášení Z WEBU

Přihlášení přímo z webu funguje tak, že se přihlásíte a editujete, upravujete přímo z Vaší  webové stránky. Přihlásit se můžete srze ikonku, aplikaci, odkaz, modul... Jde o to, jak to budete chtít a zdali přihlášení a registrace bude i pro jiné lidi, či veřejnost, například jde-li o seznamku, či diskusní portál. Po přihlášení se dá nastavit, co vše uvidíte, k čemu se dostanete, to záleží na stupni přístupu, tzv. Acces level, který bude zvolen u vašeho uživatelského účtu. Přihlášení z webu musí být nastaveno!


Možnosti přihlášení z webu:


a)    Přihlášení v patičce


Většina našich klientů chce přihlášení nepříliš viditelné a pouze pro svoji potřebu k editaci článků, či napsání novinky.  Takové přihlášení dáváme zcela dolu do patičky stránek jako odkaz, či ikonku.

Přihlášení v Copyrightu skrytě

administrace joomla

Přihlášení jako ikonka (obrázek) v patičce stránek

přihlášení ikonka

Či jako běžný odkaz v patičce stránek, například: Admin, Administrace, Administrator, Správa a jiné. Napsané tam může být cokoli, třeba: „ Pro Evičku na úpravičku stránčiček,“ dle libosti, náš zákazník náš pán.

b) Přihlášení přes modul

Standardně je pak přihlášení přes modul, nejčastěji vlevo, či vpravo dole v postranní liště. Modul to může být jakýkoliv, dle vybavení stránek. Může to být klasický přihlašovací modul, nebo modul od nějaké komponenty:  Comunitní komponenta,  e-shop, sobi, registrační katalog, diskuze apod. Dle komponenty, ten, či onen modul může mít doplňky k přihlášení navíc. Uživatelský účet všechny komponenty a web propojuje, takže jakmile se přihlásíte, budete přihlášeni pro všechny komponenty ve webu.

Klasický přihlašovací modul:login

Odběr akcí, novinek


Webové stránky - Bravo

mužDěkuji za webové stránky, hned napoprvé jste je trefili přesně, jak jsem si představoval. Tedy, nepředstavoval, ale moc se mi to líbí, jak jste to udělali, a není nic co bych vám vytknul. Jsem nadšen, akorát doufám, že je budu schopný umět ovládat! Děkuji.

Petr Kadlec