logo

+420 739 220 845, +420 734 429 443,  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9:00-17:00, PÁ : 9:00-12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Přihlášení Z WEBU

Přihlášení přímo z webu funguje tak, že se přihlásíte a editujete, upravujete přímo z Vaší  webové stránky. Přihlásit se můžete srze ikonku, aplikaci, odkaz, modul... Jde o to, jak to budete chtít a zdali přihlášení a registrace bude i pro jiné lidi, či veřejnost, například jde-li o seznamku, či diskusní portál. Po přihlášení se dá nastavit, co vše uvidíte, k čemu se dostanete, to záleží na stupni přístupu, tzv. Acces level, který bude zvolen u vašeho uživatelského účtu. Přihlášení z webu musí být nastaveno!


Možnosti přihlášení z webu:


a)    Přihlášení v patičce


Většina našich klientů chce přihlášení nepříliš viditelné a pouze pro svoji potřebu k editaci článků, či napsání novinky.  Takové přihlášení dáváme zcela dolu do patičky stránek jako odkaz, či ikonku.

Přihlášení v Copyrightu skrytě

administrace joomla

Přihlášení jako ikonka (obrázek) v patičce stránek

přihlášení ikonka

Či jako běžný odkaz v patičce stránek, například: Admin, Administrace, Administrator, Správa a jiné. Napsané tam může být cokoli, třeba: „ Pro Evičku na úpravičku stránčiček,“ dle libosti, náš zákazník náš pán.

b) Přihlášení přes modul

Standardně je pak přihlášení přes modul, nejčastěji vlevo, či vpravo dole v postranní liště. Modul to může být jakýkoliv, dle vybavení stránek. Může to být klasický přihlašovací modul, nebo modul od nějaké komponenty:  Comunitní komponenta,  e-shop, sobi, registrační katalog, diskuze apod. Dle komponenty, ten, či onen modul může mít doplňky k přihlášení navíc. Uživatelský účet všechny komponenty a web propojuje, takže jakmile se přihlásíte, budete přihlášeni pro všechny komponenty ve webu.

Klasický přihlašovací modul:login

Odběr akcí, novinek


Jak jsem si představoval

muž

Hezký den, 
prezentace vypadá přehledně, jednoduše. Zkrátka tak, jak jsem si ji představoval. 
 
Ještě chci připomenout zda tam dáte nějakou tu statistiku návštěvnosti. 
 
Moc děkuji za krásně navržené stránky a za včasně odvedenou práci dle slíbeného termínu. 
 
T.A.