logo

+420 739 220 845, +420 734 429 443,  absolutus@absolutus.cz, PO-ČT : 9:00-17:00, PÁ : 9:00-12:00

chci webeshopseografikaochranaJoomlaprodatprodatgdpr

Jak upravit článek z webu?

Tvorba webových stránek je věc, která jednou skončí. Většinou v momentě, kdy jsou webové stránky hotové, kdy jste z novým webem maximálně spokojeni. Ale jelikož jde o mnoho informací najednou, hned si toho nevšimnete, ale třeba až za měsíc. A to toho, že například v jednom článku máte chybičku! Co teď? Jak to opravit?


Viz obrázek a příkladná chyba, která byla v tomto článku:

 chyba


Většina lidí nám ihned píše a my chybu, chybičku zdarma obratem opravíme, to je běžná praxe. Ale přece jen, nezvládli byste to sami? Je to jednoduché. Navíc zvládnete-li to, můžete pak měnit všechny články až k samé dokonalosti a následně zvládnete i složitější věci. Jde jen o to nebát se a udělat první krok.

Jak upravit, editovat, změnit článek?

Úprava, či změna článku je jednoduchá věc, proto ji lze udělat jednoduše přímo z webu a nikoli z - pro laiky složitějšího - administrativního rozhraní. Ano, editovat články a jiné věci lze přímo z webových stránek, (máte-li je udělané od nás).  Jak tedy na to?


1)    Jděte na vaše webové stránky, tak jak na ně běžně chodíte.


2)    Na vašich webových stránkách je někde přihlašovací ikonka, či modul, kterým se přihlásíte uživatelským jménem a heslem. Vždy to pro všechny klienty automaticky děláme. Více o tom viz článek: jak se přihlásit do Webu?


3)    Přihlašte se, a jelikož máte plná práva, maximální Access level, (my uživatele nikdy neomezujeme) po přihlášení vám u všech článků naskáčou ikonky, viz obrázek.

 chyba

4)    Pak už jenom stačí na ikonku najet myší a kliknout na ni pravým tlačítek myši. Otevře se vám editorské rozhraní, podobně jako ve Wordu.

jak upravit článek

5)    Chybu v textu jednoduše opravíte, vpravo nahoře kliknete na „ULOŽIT,“ a je to! Je to hračka ne? Viz opravený text navazující na obrázek z chybou v tomto článku.

článek

Odběr akcí, novinek


Re: webová prezentace

zenaDobrý večer,

píši trochu se zpožděním, ale mám pořád napilno. Prohlédli jsme si „demo-stránky“, kdy Petr měl velkou obavu (po předchozích špatných zkušenostech) je vůbec otevřít…

Tak moc se bál případného dalšího zklamání…Nebudu Vás napínat… „zklamání se nekonalo“ Naopak Vaše stránky jsou tím nejlepším, co nás mohlo potkat!!! Bez přehánění Vám Petr i já posíláme ten největší kompliment!!! Opravdu super!!! Děkujeme.

Stránky jsou de-facto z 90-95 % hotové a můžeme se pustit tak do „kosmetických“ úprav.... 

L.F.